Kniha Kryštof Kolumbus a dobytí ráje zdarma

Kryštof Kolumbus a dobytí ráje

Kniha v češtině!Kryštof Kolumbus a dobytí rájeKniha nemá ani v nejmenší za cíl poučovat o notoricky známých historických faktech a není to ani životopisný román. Jde o román nabízející čtivou formu ztvárněné události na přelomu patnáctého a šestnáctého století.
Dnes již není nikdo, kdo by byl přesvědčen, že pan admirál Kolumbus byl prvním a jediným objevitelem nové zem
ě na západní straně Atlantského oceánu. Tento fakt již sám o sobě ubírá lesku na admirálově jméně. Jsou zde ale také méně známá historická fakta, která jeho památce příliš nelichotí.
Muž o kterém je zde řeč, byl s největší pravděpodobností nositel několika záporných povahových rysů, které jsou sice součástí osobnosti i mnohých z nás, avšak vidět jsou nejvíce u těch, kteří tvoří dějiny. S ohledem na propast pěti-set let, dělící nás a onoho velkolepého mořeplavce, si troufám tvrdit, že admirál Kryštof Kolumbus byl poněkud chamtivý, egoistický, nepřístupný cizím názorům a trpěl nepřekonatelnou touhou po moci a velikosti.
Tyto povahové rysy jsou na první pohled záporné, ba zavržení hodné.
Ale teď zpátky na zem. Bez těchto vlastností by nebyl velký admirál a objevitel Kryštof Kolumbus, ale jen další bezejmenný námořník v řadě s těmi ostatními, Amerika by stejně byla jen o něco později objevena a my bychom velebili jméno někoho jiného. V té době by teoretický objevitel mohl pocházet z kterékoliv země ležící na pobřeží oceánu.
Záměrem této knihy však není snižovat zásluhy Kolumba a jeho souputníků, naopak uctít jejich památku a hluboce se poklonit jejich povaze.
…celý textStáhněte si knihu Kryštof Kolumbus a dobytí ráje zdarma

:<сenter> Registrace statisíců spokojených členů, kteří strávili hodiny a hodiny hledali multimediální multimediálního obsahu, a nyní se těší nejznámější nové knihy, časopisy a sérií, včetně knihy Kryštof Kolumbus a dobytí ráje

Zde je zdarma. Proto se musíte zaregistrovat pomocí odkazu na této stránce:


 • Neomezené knihy, noviny a série, ať jste kdekoli: přímo v prohlížeči v počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů zahrnuje všechny druhy žánrů.

 • Získejte nejlepší kniha Kryštof Kolumbus a dobytí ráje, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Klasika, Komedie, Reference, Průvodci, Drama, Cizinci, Horor, Hudba, Romantika, Sci-fi, Fantasy, Sporty a mnoho dalších.

 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.

 • Všechny platformy. Plně optimalizováno.

 • Podívejte se, kde se denně každý den baví tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a získejte knihu Kryštof Kolumbus a dobytí ráje a zábavu bez omezení!

  Kryštof Kolumbus a dobytí ráje

  Podrobnosti o knize Kryštof Kolumbus a dobytí ráje

  :

  Hodnocení knihy:

  Komentáře (0)